Cześć!

Z miłości do biegania!

Śledź moje poczynania!

Dobro wraca!

Dobro wraca! Właśnie to myślę jak, kiedy zastanawiam się, co mnie spotkało w ostatnim czasie! Tym oto sposobem, chciałbym podziękować tym wszystkim dobrym ludziom, których spotkałem na swojej drodze!

Na wstępie chciałbym podziękować agencji kreatywnej Webminds.pl, a w szczególności jej właścicielowi – Danielowi Kurzyńskiemu, bez którego nie powstałaby ta strona internetowa oraz wszystko co związane z rozwojem mojej osoby w sieci! To oni w profesjonalny sposób zadbali o wszelkie aspekty mojego marketingowego wizerunku, począwszy od stworzenia logotypu, poprzez bodowę bloga, a skończywszy na promocji w social media i u swoich patnerów biznesowych. W Waszą stronę kieruję ogromne – DZIĘKUJĘ !

Kolejne podziękowania należą się wszystkim partnerom mojej biegowej kariery, którzy w aktywny sposób wspierają mój rozwój. Bez Was nie miał bym szansy uczestnictwa w wielu biegowych eventach, szansy na profesjonalną regenerację oraz komfortu psychicznego w przygotowaniach maratońskich:

Dziękuję grupie OEX za wsparcie, wiarę i szansę współtworzenia świetnej drużyny biegowej OEX Runners Team ! Przed nami wiele wspólnych sukcesów !

Dziękuję Leszkowi Simiłowskiemu – którego mogę polecić każdemu aktywnemu sportowcowi. Na swojej drodze spotkałem wielu fizjoterapeutów, ale specjalistów kochających to co robią, oddanych w 100% swojej pasji jak Leszek, jest naprawdę mało. Wsparcie w tym co robię w przypadku kontuzji, regeneracji czy odnowy biologicznej jest bardzo ważne i nie wyobrażam sobie treningów bez jego wsparcia ! Jak sam o sobie mówi „kocham to co robię i dzięki temu nigdy nie jestem w pracy”. Prawdziwy profesjonalista w pełnym słowa znaczeniu !

 

Na koniec chciałbym podziękować mojemu przyjacielowi Tomaszowi Opuchlikowi. TOMEK ! Bez Ciebie nie byłoby mnie tu gdzie jestem!

Moi kochani, chciałbym Wam powiedzieć, że naprawdę warto być dobrym człowiekiem, bo dzięki temu można spotkać na swojej drodze ludzi o podobnym podejściu do życia jak my! Z mojej strony chciałbym zapewnić Was, że dam z siebie wszystko, aby to dobro przekazywać również innym!

Biegowa piona w waszą stronę!

No Comments

Post A Comment