Cześć!

Z miłości do biegania!

Śledź moje poczynania!

Czas na nowość -„Czwartki z Szefem”

Jesteś tym co jesz…Dieta to 80%, a trening to 20% sukcesu… Każdy z nas nie raz słyszał takie slogany! Jest w nich trochę prawdy ponieważ to czym się żywimy jest bardzo ważne w kontekście naszego zdrowia, samopoczucia. Sam już mówiłem Wam o tym jak ważne jest „paliwo” dla naszego organizmu w tym wpisie, dlatego we współpracy z szefem kuchni Łukaszem Ścierskim postanowiliśmy połączyć siły i dzielić się z Wami wiedzą na temat odżywiania!

Dlaczego właśnie z Łukaszem Ścierskim zdecydowałem się na taki pomysł? Ponieważ jest to ekspert w swoim fachu posiadający ogrom doświadczenia, bowiem od 15 lat jest zawodowym szefem kuchni. Sam o sobie mówi, że jest raczej „stylistą kulinarnym”! Łukasz jest pasjonatem dobrego i zdrowego jedzenia, często korzysta z regionalnych oraz sezonowych produktów, jednak specjalizuje się w kuchni „Fusion”, kuchni molekularnej, kuchni vitallity oraz vege. To jeszcze nie wszystko! Jego klasę potwierdza fakt, że promował on kuchnię Polską za oceanem, a dokładniej w USA. Pracował w Niemczech i Austrii, gotował dla wielu osobistości z całego świata! Po godzinach jest także biegaczem z 3 letnim stażem, a jak sam mówi: „Na początku to była walka z wagą, z czasem jednak weszło mi to w krew i stało się moim hobby. Bieganie pozwala naładować moje akumulatory, pomaga także w wyszukiwaniu inspiracji, które później przekładam na talerze!”  

Już od przyszłego tygodnia rozpoczniemy serię pod nazwą „Czwartki z Szefem”, w której to będziemy chcieli pokazać Wam jak można przygotować dobre, smaczne i ciekawe danie! Będziemy też trochę opowiadać o tym dlaczego warto użyć takich a nie innych składników, więc oprócz ciekawych przepisów, można będzie zaczerpnąć sporo wiedzy kulinarnej i dietetycznej!

Na koniec powiem Wam szczerze, że sam nie mogę się doczekać tego co tutaj powstanie i z niecierpliwością czekam na pierwszy odcinek tej serii! Jedno jest pewne… będzie smacznie, zdrowo i ciekawie – dieta w końcu nie musi być nudna! Zresztą co będę opowiadać… przekonacie się już niebawem!

Zapraszamy !
Tomek & Łukasz

2 komentarze
 • Magdalena
  Posted at 22:08h, 03 kwietnia Odpowiedz

  Super pomysł! Śledzimy!:)

  • Tomek
   Posted at 21:08h, 07 kwietnia Odpowiedz

   Dzięki Magda! Na pewno nie pożałujesz 😉

Post A Comment