Cześć!

Z miłości do biegania!

Śledź moje poczynania!

Johnnie Runner Team

Od wielu lat można zauważyć wzrost popularności biegania, co mnie bardzo cieszy ! Jest to piękny sport – w końcu co innego mógłbym powiedzieć 😀 Ale tak, jest to moja pasja i żyję bieganiem. Każdego dnia poszerzam swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i również praktyczną, podnosząc swój poziom sportowy, a co najważniejsze – jestem coraz bardziej świadomym biegaczem!

Skąd taki wstęp posta ? Otóż od dłuższego czasu, oprócz bycia zawodnikiem, jestem również trenerem, instruktorem. Specjalizuję się w głównie w biegach długodystansowych. Moi obecni podopieczni z którym pracuję, osiągają coraz to lepsze wyniki. Jest to przede wszystkim wynikiem ogromnej dyscypliny biegowej, na którą kładę duży nacisk. Szczególną uwagę zwracam na biomechanikę biegu, dietę, czy ćwiczenia stabilizujące, które składają w całość moją filozofię biegową. Poniżej przedstawiam Wam sylwetki moich podopiecznych, wraz z najważniejszymi osiągnięciami biegowymi, na przełomie ostatnich miesięcy:

  • Anna Jędrzejczak – debiut w Biegi 7 dolin w Krynicy – 34km na 57 miejscu wśród kobiet
  • Darek Czapiewski – RunekRun w Krynicy – 10.09.2018 –2:03:50
  • Gabriela Kuś – debiut w Biegi 7 dolin w Krynicy – 34km na 56 miejscu wśród kobiet
  • Józef Koźmiński – Życiowa Dziesiąta w Krynicy – 09.09.2018r – 34:41
  • Kordian Zygma – Jastrzębska Dziesiątka – 15.09.2018 – 39:30
  • Marcin Grzywacz – Życiowa Dziesiąta w Krynicy – 09.09.2018r 37:28
  • Marek Żur – Życiowa Dziesiątka w Krynicy – 09.09.2018r. – 40:59
  • Mateusz Stanoch – obecnie przygotowuje się do wiosennych startów
  • Tomasz Opuchlik – Maraton Wrocław, 09.09.2018r – 3:12:12

 

 

Jeżeli jesteście ciekawi jak układa się i wygląda nasza współpraca na linii zawodnik-trener, pytajcie ! Czy warto trenować pod okiem trenera ? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie. Współpraca z doświadczonym zawodnikiem, nauka na błędach innych, plan dostosowany po Twoich możliwości/dyspozycji oraz ogromna wiedza którą dzielę się z moimi zawodnikami, nie powinna pozostawiać złudzeń co do odpowiedzi.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją biegową przygodę, trenujesz bieganie od dłuższego czasu lub znalazłeś się w biegowym impasie, moja oferta współpracy jest skierowana dla Ciebie ! Wspólnie odkryjemy możliwości Twojego organizmu, przekuwając je na Twoje wyniki sportowe. Dołącz do mojej drużyny Johnnie Runner Team i ciesz się swoją pasją !

ZAPRASZAM !
www.johnnierunner.pl

logo kontakt
No Comments

Post A Comment