Cześć!

Z miłości do biegania!

Śledź moje poczynania!

Nowy Rok – Nowy Ja!

Dawno mnie tu nie było.. pewnie mógłbym znaleźć masę usprawiedliwień, ale zamiast tego mogę Wam powiedzieć, że pora wrócić do regularnego pisania 🙂 

 

Nowy rok zaczął się dla mnie bardzo pozytywnie, ponieważ po dwumiesięcznej przerwie wróciłem do biegania! Jednak w trakcie tej przerwy miałem bardzo dużo przemyśleń i ten czas na pewno nie był stracony.  Postanowiłem iść zgodnie z popularnym „nurtem”- Nowy Rok, Nowy Ja i zmienić parę rzeczy u siebie, aby móc walczyć o jeszcze lepsze wyniki!

26229836_2077110665854357_8858446821762953779_n
  • Pierwsza i główna zmiana to zmiana trenera.  Od stycznia mam nowego trenera, o którym więcej powiem następnym razem. Jednak to, co mnie skłoniło do zmiany to podejście do treningu oparte zarówno w teorii jak i praktyce, a także co dla mnie bardzo ważne jest tu na miejscu i mogę się z nim widzieć na treningu i poza. Ja sam wiem, że potrzebuje kogoś z kim będę miał stały kontakt i będę miał możliwość widywania się na treningu bo tak jak pisałem, chce wycisnąć z siebie jeszcze więcej!

 

  • Kolejna zmiana to technika biegowa. Chcąc wejść na wyższy poziom moja technika musi ulec zmianie i być bardziej ekonomiczna. Aby tak się stało stale pracuje z FizjoTiM przez co ciało ma być gotowe do tej zmiany i jak na razie wygląda to obiecująco 😉 Ja zawsze patrzę na najlepszych także będę starał się zrobić co w mojej mocy aby technika była jak najbardziej zbliżona do wzoru, którym dla mnie jest między innymi Eliud Kipchoge. Jak naśladować to najlepszych!
DSC_8125

Na początek tego roku, choć w sumie już nie początek bo miesiąc za nami, chce Wam powiedzieć, że biorę się do pracy! Zarówno za siebie i swoją formą, jak i za stronę aby na bieżąco była ona aktualizowana! Ale nie tylko o swoją formę zamierzam dbać,  w końcu zawodnicy Johhnie Runner Team też szykują się na wiosenne starty!

 

Jeżeli chcecie dołączyć do Nas zapraszam! 

No Comments

Post A Comment