Cześć!

Z miłości do biegania!

Śledź moje poczynania!

Czas na nowe wyzwania!

Rok 2018 był moim najlepszym okresem  jeżeli chodzi o osiągnięcia! Jak wspominam to, co wydarzyło się tego roku to pierwsze co przychodzi mi do głowy to 6. Miejsce na Mistrzostwach Polski w Maratonie! O tak zdecydowanie to było coś!

Jednak czy  aby to wszystko co osiągnąłem? Zdecydowanie nie! Nie będą tutaj opisywać całego roku bo nie to mam na celu, jednak chciałbym Wam powiedzieć że ten okres był dla mnie naprawdę dobry i pełny sukcesów! Do niektórych z nich mogę z pewnością zaliczyć wygraną i rekord trasy w 4. Bieruńskim Biegu Utopca, wygraną w biegu na 10km podczas Festiwalu Biegowego w Katowicach oraz wiele innych startów zakończonych na wysokich miejscach.

 

Jak wspominałem wcześniej sportowe osiągnięcie numer jeden to Orlen Warsaw Marathon(link do relacji) i do tej pory myśl o tym czego dokonałem sprawia mi dreszczyk emocji i uśmiech na twarzy- to naprawdę było coś wielkiego! Same przygotowania do tego biegu były jednak ciężkie i sporo pracy musiałem włożyć w to, aby znaleźć się w takim miejscu ale powiem Wam że każda kropla krwi i potu na treningu była warta tego uczucia, gdy wpadałem na metę w rekordowym czasie 2:28:50 osiągając równie rekordowy rezultat!

Kolejny ogromny sukces to powołanie do życia Johhnie Runner Team’u.  Cieszę się, że powstał Team, którego jestem trenerem ponieważ było to moim biegowym marzeniem! Każdy z zawodników dostaje ode mnie opiekę trenerską i korzysta z wiedzy, którą posiadam. Jeżeli chcecie się dowiedzieć na czym polega ta opieka zapraszam do kontaktu ze mną, a także z zawodnikami JRT!

 

W trakcie tego roku poznałem wielu świetnych ludzi, dzięki którym powstało sporo inicjatyw takich jak T&T, którego współtwórcą jest SilesiaRunner.pl Nie sposób powiedzieć o tym, że w tym roku powstała także ta strona, której twórcą jest Agencja Kreatywna Webminds.pl dzięki Daniel! To jest zdecydowanie nasz sukces!

 

Cały ten rok od początku do końca był udany  mimo kontuzji, która zakończyła ten rok.  Teraz z optymizmem sięgam wzrokiem do tego, co w tym roku mam nadzieje się wydarzy! Cel biegowy jest jeden:

BERLIN MARATHON

Cel zawodowy jest jeden:

No Comments

Post A Comment