Cześć!

Z miłości do biegania!

Śledź moje poczynania!

 

O mnie

"Kocham biegać"

HEJ !

Mam na imię Tomek! Mam 25 lat, jestem mieszkańcem niewielkiej wsi Kaniów (woj. śląskie ) Ze sportem związany jestem od dziecka, jednak bieganiem zainteresowałem się dopiero na studiach, gdzie wypatrzył mnie trener tamtejszej drużyny AZS, z którą jestem związany po dziś dzień. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego  w Katowicach, z tytułem magistra. Posiadam uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora lekkoatletyki, jednak to jeszcze nie koniec mojej przygody edukacyjnej. W najbliższym czasie planuję rozpocząć studia doktoranckie p profilu sportowym.

 

Dlaczego biegam ? Odpowiedź jest prosta – Kocham to robić ! Bieganie sprawia mi wiele frajdy, uczy samodyscypliny i cierpliwości, a dzięki temu czuję, że każdego dnia staję się jeszcze lepszym sportowcem, a przede wszystkim człowiekiem! Bieganie podnosi moją sprawność fizyczną, ale także uczy pokory i wytrwałości w dążeniu do celów. Nie wyobrażam sobie życia bez biegania, dlatego cały czas staram się być lepszym, wychodząc z założenia że człowiek uczy się całe życie. Jednego jestem pewny – bieganie kształtuje osobowość, wzmacnia psychikę, pomaga walczyć i stawać się silniejszym !

 

Bieganie jest najprostszą formą aktywności fizycznej, jednak ja cały czas zgłębiam tajniki tego sportu i poszerzam wiedzę na ten temat  począwszy od treningów, biomechaniki, biochemii, aż do tematyki odżywiania i suplementacji. Wychodzę z założenia, że te wszystkie aspekty razem, mają ogromny wpływ na to jak biegamy oraz tworzą swego rodzaju filozofię świadomego treningu biegowego, która towarzyszy mi każdego dnia.

 

Jeżeli będziesz chciał dowiedzieć się jak trenować, zapraszam do kontaktu!

 

Ze sportowym pozdrowieniem – Tomek !